- Advertisement -spot_img

TAG

Ylli Kacoli

Kërcënuan me jetë personin që filmoi dëshminë për blerjen e votave, caktohet masa e arrestit për katër persona (Emrat + Detaje)

  Dhunuan dhe kanosen me jete Ylli Kacolin, pasi filmoi nje person qe deklaronte se ishin blere votat ne favor te Partise Socialiste. Gjykata e...

Latest news

- Advertisement -spot_img