- Advertisement -spot_img

TAG

Ylli Limani

Luana Vjollca na surprizon vjen në bashkëpunim me këngëtarin e njohur

Për një kohë të gjatë Luana Vjollca ka qëndruar larg muzikës, për shkak të angazhimeve profesionale me emisionin “Shiko kush luan”. Këtë të fundit...

Fansja i bën dhuratën më të ‘çmendur’,Ylli Limani ia kthen me një dedikim

Yll Limani është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar dhe numëron mijëra fansa. Ai ndan herë pas herë detaje nga jeta e tij...

Latest news

- Advertisement -spot_img