- Advertisement -spot_img

TAG

ylli muzikes

Britney Spears turpërohet nga dokumentari i saj : Jam akoma e gjykuar nga mediat

Ka më shumë se një muaj që kur doli dokumentari "Framing Britney Spears", dhe tani është radha e yllit të muzikës pop për të...

Latest news

- Advertisement -spot_img