- Advertisement -spot_img

TAG

Zënkë

Xhensila imorale dhe gazetari gay/ Ja çfarë ka ndodhur mes tyre

Xhensila Pere dhe Ronaldo Sharka kanë vazhduar sherrin në rrjete sociale, pas debatit që ndodhi në emisionin “EXPULS”. Gjatë emisionit Ronaldo e pyeti Xhensilën...

Konfliktohen për gomarin dhe kanalin/ Një prej vëllezërve ndodhet në gjendje të rëndë në spital

Një sherr mes dy vëllezërve ka ndodhur në zonën e Baldushkut në Tiranë, ku një prej tyre ka përfunduar në gjendje të rëndë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img