- Advertisement -spot_img

TAG

Zeri Amerikes

“Operacioni antidrogë i organizuar ”, Zëri Amerikës: Në dy vitet e fundit ka pasur rritje të kultivimit…

  Në operacion u angazhua një numër i madh forcash , përfshirë dhe njësitë specialë të policisë. Gjithcka është ndjekur nga afër nga drejtuesit më...

Prokuroria kërkon informacion për rikandidimin e Doshit

Në Shqipëri, Prokuroria e Përgjithshme i tha sot Zërit të Amerikës, se i është drejtuar zyrtarisht ambasadës amerikane për të kërkuar informacion mbi deputetin...

Latest news

- Advertisement -spot_img