- Advertisement -spot_img

TAG

Zgjedhje elektorale

Sali Berisha zbulon pse kandidoi për zgjedhjet e 25 Prillit: Janë më të rëndësishmet për Shqipërinë

Sali Berisha: Në vlerësimin tim këto zgjedhje pas 92 janë më të rëndësishme për Shqipërinë dhe shqiptarët në sensin që qeverisja 8 vjeçare e Edi...

Do largoheni nëse humbisni zgjedhjet? Ja si përgjigjet Rama

Kryeministri Edi Rama deklaroi se nëse shqiptarët do të refuzonin që t’i jepnin atij një mandat të tretë, nuk do të rrinte të priste...

Latest news

- Advertisement -spot_img