- Advertisement -spot_img

TAG

zhvatje

Kokainë, kanosje dhe zhvatje me premtimin e blerjes së një makine/ Arrestohen 5 persona

  Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. G., 37 vjeç, pasi në zonën e Astirit, gjatë kontrollit fizik dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img