- Advertisement -spot_img

TAG

zhveshur mal

Po mbahet i lidhur dhe i zhveshur në mal. Gjendet Jetmir Rudi

Jetmir Rudi, nga fshati Rud i Malishevës, ditën e shtunë u raportua se ishte zhdukur. Familjarët e tij kishin lajmëruar rastin në polici, ku...

Latest news

- Advertisement -spot_img