- Advertisement -spot_img

TAG

zhytes

Zhytësi që qëndroi 30 sekonda në gojën e balenës dhe u pështye nga ajo

Një zhytës 56-vjeçar ka treguar së fundmi një eksperiencë aspak të zakonshme. Ai ka treguar se është gëlltitur nga një balenë e madhe, ka...

U zhyt për të kapur oktapod, por ja çfarë gjeti në Karaburun

Një skafandër antike zhytjeje është gjetur nga një zhytës në 35 thellësi në zonën e gadishullit të Karaburunit. Zhytësi Endri Gjomemetaj thotë se u zhyt...

Latest news

- Advertisement -spot_img