- Advertisement -spot_img

TAG

Zoran Milanovic

Presidenti kroat Zoran Milanovic i tregon vendin Vuçiçit: Do ta ngremë kampin ushtarak në Kosovë

Ndërtimi i kampit ushtarak në Kosovë nga Kroacia ka nxitur reagime të ashpra në Serbi, duke bërë që të ketë reagime të shumta, duke...

Kroacia nuk jep garanci për lirimin e Thaçit: Nuk mund të bëjmë si Hungaria me Gruevskin

Pas lajmeve të shpërndara në lidhje me lirimin me kusht të Hashim Thaçit dhe faktit se mund të jepet garanci nga shtete të ndryshme,...

Latest news

- Advertisement -spot_img