Cardi B çmend rrjetin, zbulon tatuazhin e ri në pjesën … Ja shijojeni edhe ju (Video)

0

 

Autorja e hitit “Boddak Yellow” ka treguar me krenari tatuazhin e saj më të ri në Instagram.

“Në rregull, njerëz! Këtu është! Më kaluan disa muaj, por më në fund po mbaron. Ky është tatuazhi im, i cili shkon nga qafa në mes të kofshës ”, ka shkruar Cardy B.

 

Trupi i reperes Cardi B tashmë është i mbushur më një tatuazh masiv, dhe ajo tregon se u deshën muaj të tërë për ta realizuar.

Tatuazhi përshkon tërë pjesën e pasme të Cardi-t, nga maja e shpinës deri në mes të kofshës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu