Djali i tij feston 10 vjetorin e lindjes, ja dhurata e Cristiano Ronaldos (Foto)

0

Djali i futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo ka festuar ditën e sotme 10 vjetorin e tij të lindjes.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Ronaldo ka ururar të birin dhe bashkangjitur shkruan: “Nuk mund ta besoj se djali im është 10 vjeç! Ndërsa koha kalon, ti ke qenë gjithmonë burim krenarie për babin që të do kaq shumë. Gëzuar qenush! Kalofsh një ditë të gëzuar, të dua shumë!”.

Futbollisti së fundmi nxori një version të ri të takave sportive të futbollit Mercurial Safari që dolën fillimisht kur lindi djali i tij. Ai i dhuroi një palë të birit për ditëlindje, ndërsa në foton e postuar vihet re se dhe Ronaldo mban një palë të njëjta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu