E rëndë! 45-vjeçari i jep fund vetes në stanin e bagëtive

0

Një tjetër vetëvrasje është shënuar ditën e sotme në Vlorë.

Mësohet se një 45-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Policia njofton se në zonën e Portonovës, Zvërnec, në stan bagëtish dyshohet se është vetëvarur me litar për shkak të depresionit shtetasi B.J., rreth 45 vjeç, banues në Vlorë, thotë policia.

Njoftimi i policisë

Vlorë

Në zonën e Portonovës, Zvërnec, në stan bagëtish dyshohet se është vetëvarur me litar për shkak të depresionit shtetasi B.J., rreth 45 vjeç, banues në Vlorë.

Nga kqyrja paraprake në trupin e pajetë nuk vërehen dëmtime të tjera përveç asaj të shkaktuar nga litari.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu