Francezi kërcënon shqiptaren dhei ikën policisë. Gruas i gjendet kallashi në shtëpi (EMRI)

0

Një ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur në fshatin Ballaban Bashkia Këlcyrë ku është arrestuar në flagrancë një shetase shqiptare dhe u shpall në kërkim bashkëjetuesi i saj francez në banesën në të cilën jetonin u gjet një armë zjarri automatik.

Faxweb.al mëson se e ndaluara është shtetasja Elona Bejo ndërsa ajo sipas policisë është kanosur me fjalë kërcënuese nga i dashuri i saj francwz i cili ndodhet në arrati, ndërsa ndalimi i saj është bërë për mo0skallëzim krimi.

Arma e zjarrit një automatik i modelit 56 është sekuestruar në cilësinë e provës materiale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu