Gjendet pa jetë në banesë 59-vjeçari. Ja çfarë dyshohet

0

Një 59-vjeçar nga Durrësi është gjetur i pajetë në banesën e tij, në katin e tretë të një pallati në Durrës. Ngjarja që ndodhi sot, rreth orës 13:00, në lagjen nr.4.

Pòlicia dyshon se burri i identifikuar si E.R., i cili jetonte vetëm, është vetëvrárë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Pòlicisë ndodhen në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu