Grabitje e pazakontë Policia punon për identifikimin e autorit

0

Një grábitje e pazakontë ka ndodhur gjatë natës së djeshme në qytetin e Përmetit.

Një mini-market në lagjen “Partizani” në pronësi të shtetases me inicialet F.K. është gjetur i grábitur mëngjesin e sotëm. Autori i dyshuar ka thyer fasadën e përparme të dyqanit dhe është futur në ambjentet e brendshme, ku ka arritur të vjèdhë një sasi paketash cigaresh.

Pòlicia e Përmetit po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu