KATEGORIA

PEQIN

Ndërron jetë në burgun e Peqinit i dënuari me burgim të përjetshëm (EMRI)

Edmond Batra alias (Edi) Mond Batra, i dënuar me burgim të përjetshëm për grabitjen me armë në dy raste me pasojë vrasjen e kambistit,...

Ekskluzive/ Aksident i trefishtë në fshatin Përparim të Peqinit, ka të lënduar

Një aksident i trefishtë mësohet të ketë ndodhur pak më parë në fshatin Përparim të Peqinit. Sipas burimeve për Infoweb/Media, në aksident janë përfshirë 3 automjete. Paraprakisht...

Ekskluzive/ Aksident në fshatin Lolaj të Peqinit, mjeti humb kontrollin dhe përplaset me pemën

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në fshatin Lolaj të Peqinit. Sipas burimeve për Infoweb/Media, mësohet se mjeti tip "Golf" ka qenë me shpejtësi...

Aksident në aksin Elbasan-Peqin. Makina përplas qytetarin me biçikletë, ai vdes në vend

Një aksident tragjik është shënuar pak më parë në Pajovë të Elbasanit. Një qytetar është përplasur nga një automjet, teksa ka qenë duke lëvizur...

Qeveria “harron” Peqinin, në qytetin e lashtë akrepat e orës kanë ndalur

Duket se akrepat e orës në qytetin e Peqinit kanë ndalur. Mjafton t’i hedhësh një sy qendrës së qytetit pa u futur në lagje...

Sot i konfiskuan 3 milionë euro pasuri, kush është 31-vjeçari nga Peqini që u arrestua në Britani, pasi fshehu 10 milion paund lëndë narkotike...

Ditën e sotme policia e Elbasanit ka njoftuar konfiskimin e pasurive të Emiljano Shegës, që është i dënuar në Britani, Holandë dhe Shqipëri. Shega është...

EMRAT/ Rebelohen 3 të paraburgosur në burgun e Peqinit dhe dhunojnë policët

Peqin- Revoltë në burgun e Peqinit. Mësohet se ditën e sotme tre të paraburgosurit Kastriot Likja, Arlind Daja, Kreshnik Ibraliu janë rebeluar duke mos iu bindur urdhrave...

Ngjarje e rëndë në Peqin/ Gruaja gjendet e vdekur në një kanal vaditës, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Peqin, ku një grua 81-vjeçare është gjetur e vdekur në një kanal vaditës. Kanali vaditës...

E rëndë në Peqin, gjendet e mbytur në një kanal vaditës e moshuara, dyshohet se…

Një e moshuar është gjetur pa shenja jete përballë një kantieri ndërtimi në Peqin. Dyshohet se 81-vjeçarja M. T., është mbytur në një kanal...

Lajm i fundit/ Gjendet drogë brenda burgut të Peqinit

Një sasi droge është gjetur brenda burgut të Peqinit, bëjnë me dije burime për Infowebtv. Në drejtorinë e burgut Peqin lënda narkotike është gjendur ne...

Lajmet e fundit