Kreu veprime të turpshme me një 9 dhe 13 vjeçare, arrestohet 56 vjeçari

0

Një 56-vjeçar është arrestuar ditën e sotme pasi akuzohet se ka kryer veprime të turpshme ndaj 2 të miturave.

Një 56-vjeçar është arrestuar ditën e sotme pasi akuzohet se ka kryer veprime të turpshme ndaj 2 të miturave.

Burime zyrtare thanë se në pranga kanë rënë R. S., 56 vjeç, banues në Durrës. 56-vjeçari ka kryer veprime të turpshme ndaj një 9- vjeçareje dhe 13 vjeçareje.

“R. S., 56 vjeç, banues në Durrës, pasi ka kryer veprime të turpshme ndaj 2 të miturave, 9 dhe 13 vjeç”, njofton policia, teksa nuk dihen më shumë detaje lidhur me këtë ngjarje të rëndë. Ndaj tij rëndon akuza për veprën penale “Ngacmim seksual”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu