Makina përplas fëmijën 6 vjeçar, me urgjencë drejt spitalit

0

Një aksident ka ndodhur pranë urës së Dajlanit ne Durres, ku një fëmijë është përplasur nga një automjet.

Fëmija mësohet se është i moshës rreth 6 vjeç.

Menjëherë pas aksidentit, fëmija është shoqëruar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndërkohë ka shoqëruar drejtuesin e automjetit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu