Me bikini s.ksi, Zaimina Vasjari “çmend” fqinjët nga oborri i shtëpisë (FOTO)

0

 

Edhe pse ka pak kohë që nuk publikon ndonjë këngë të re, Zaimina Vasjari, ka gjetur mënyrën se si të qëndrojë në qendër të vëmendjes së fansave të saj.

Këngëtarja e njohur, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, herë pas here ndan me ndjekësit foto shumë hot dhe seksi.

E kështu ka bërë edhe një ditë më parë, ku ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini.

Zaimina duket në super formë me format e saj perfkte. Madje edhe fansat nuk kanë nguruar që ta komplimentojnë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu