Ndalohet “Porsche” me 35 mijë paund të padeklaruara në Elbasan, shoqërohet drejtuesi (EMRI)

0

Një drejtues mjeti është ndaluar në Elbasan në makinë e të cilit tip “Porsche” janë gjetur pas kontrollit nga efektivët 35 mijë paund të padeklaruara.

Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se është shoqëruar për në komisariat drejtuesin e mjetit Algert Lloci banues në Tiranë, si dhe ka sekuestruar sasinë prej rreth 35 mijë paundësh.

Automjeti mban targën “AA666YL”, ndërsa lloci ndodhet para hetuesve ku po jep sqarime mbi origjinën dhe destinacionin e parave.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu