Pas ndarjes nga boksieri, modelja shqiptare fotografohet me Sylvester Stallone

0

Pak kohë më parë modelja e njohur shqiptare, Heidi Lushtaku pranoi se ajo dhe boksieri Robin Krasniqi i kanë dhënë fund fejesës së tyre 4-vjeçare.

Modelja shkruante se ata edhe pse kishin katër vite së bashku, nuk arritën ta ruajnë harmoninë dhe përkushtimin për njëri-tjetrin, duke përfunduar në vendimin e ndarjes.


Heidi shprehej se ajo dhe Robin kanë mbetur miq dhe ka një respekt të veçantë për ish-vjehrrën e saj. Së fundmi Heidi ka tërhequr sërish vëmendjen me një foto të postuar në Instagram.

Modelja shfaqet në shoqërinë e aktorit të madh amerikan Sylvester Stallone dhe disa miqve. “Vera është duke ardhur”, shkruan Heidi krah fotos.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu