Po ecnin me shpejtësi të lartë, makina e çiftit del nga rruga, dhe mbeten të plagosur

0

Një aksident ka ndodhur pak minutash në hyrje të qytetit të Sarandës, ku një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një rrugë dytësore.

Shkak për këtë aksident ka qenë shpejtësia e lartë me të cilën po ecte mjeti. Në makinë udhëtonte një ccift të cilët kanë marrë plagë të lehta dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën ndërsa dëmet materiale janë të shumta.

Në vendngjarje kanë mbërritur efektivët e policisë që po punojnë për zbardhjen e ngjarjes, ndërkohë që ccifti është dërguar drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu