- Advertisement -spot_img

TAG

108 vjetori

Kim thirrje për Reformën në Drejtësi: “Është koha të tregoni që nuk mbani qëndrime politike dhe individuale”

Ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim ka mbajtur fjalën e saj përshëndetëse, teksa përkujtohet 108 vjetori i ditës së drejtësisë. Kim tha se është koha...

Latest news

- Advertisement -spot_img