- Advertisement -spot_img

TAG

11 plumba

11 plumba nga distanca e afërt, si u ekzekutua Everest Çaka

  11 plumba i kanë marrë jetën, 41-vjeçarit Everest Çaka. Sipas ekspertizes mjeko-ligjore ai është qëlluar nga një distancë e afërt dhe pjesën më të...

Latest news

- Advertisement -spot_img