- Advertisement -spot_img

TAG

11 viktima

Situata e rëndë/ MSH: 304 raste të reja, 11 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për...

Vazhdon bilanci tragjik: 11 viktima dhe 303 raste në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për...

Latest news

- Advertisement -spot_img