- Advertisement -spot_img

TAG

110 milionë euro

Shqipëria zgjohet me një gjobë më shumë nga Edi Rama

Shqipëria përfunimisht është denuar nga Gjykata e arbitrazhit ndërkombëtar dhe do detyrohet që të paguajë për tekat e Ramës dhe Veliajt një shumë prej...

‘110 milionë euro do t’ua marrim pushtetarëve’, Basha: Për pronat e prishura do paguheni me vlerën e tregut

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha zhvilloi sot takime me banorët e Unazës së Re, ndërkohë që na ndajnë tre javë nga zgjedhjet e...

Latest news

- Advertisement -spot_img