- Advertisement -spot_img

TAG

12 maj

Aktivitet në kuadër të Ditës së Infermierëve, flasin protagonistët

Në kuadër të 12 majit ditës ndërkombëtare të infermierëve është organizuar një aktivitet në parkun Rinia në qytetin e Elbasanit. Në këtë aktivitet kanë...

12 maji, Dita Ndërkombëtare e Infermierëve

Infermierët janë heronjtë e këtyre kohëve përballë krizës së shkaktuar nga COVID-19. Në të gjithë botën ata janë duke u përballur me mbingarkesë të punës...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 12 maj 2021

Dashi Sot faza e Hënës ndikon tek ju dhe duket se po humbni kontrollin mbi veten. Por jini të sigurt: përpiquni të pranoni situatën dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img