- Advertisement -spot_img

TAG

14 vjecar

Aksident në Elbasan, lëndohet shoferi dhe pasagjeri 14-vjeçar

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në fshatin Balëz, Elbasan. Bëhet e ditur se rreth orës 23.30, një 21-vjeçar ka humbur kontrollin...

Për ‘çështje nderi’, 14-vjeçari qëllon për vdekje nënën e tij

Një djalë 14-vjeçar ka qëlluar për vdekje nënën e tij jashtë një gjykate në provincën pakistaneze Swabi. Sipas raportimeve të mediave vendase, Nesehat Bibi, gruaja...

Një tjetër debat mes të rinjve,14 vjeçari plagoset rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Birmingham, Britani, ku një “luftë” e ashpër me thikë ka shpërthyer mes të rinjve në një park...

Latest news

- Advertisement -spot_img