- Advertisement -spot_img

TAG

14-vjecare

U detyrua të martohej, 14 vjeçarja humb jetën gjatë lindjes

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Zimbabve. Sipas BBC, një vajzë 14-vjeçare ka ndërruar jetë gjatë lindjes, duke shkaktuar kështu, zemërimin e mijëra...

Detaje të reja/ Rrëzohet në humnerë, vajza 14-vjeçare gjendet e gjallë

Vajza 14-vjeçare që u rrëzua në një humnerë në Përmet është nxjerrë e gjallë. Mësohet se e mitura ka dhënë shenja jete dhe tashmë...

Latest news

- Advertisement -spot_img