- Advertisement -spot_img

TAG

15 gusht

Kthjellime dhe ulje temperaturash, parashikimi i motit për sot

Sipas MeteoAlb: Mbetemi ne ndikimin e motit te qendrueshem i cili do te sjellin dominim te kthjellimeve ne pjesen me te madhe te vendit...

“Sinjal nga alienët”, misteri që nuk u zbulua kurrë që nga viti 1977…

Me 15 gusht të vitit 1977, në tokë u pranua një sinjal i fuqishëm i radios nga hapësira, ku zgjati më shumë se një...

Latest news

- Advertisement -spot_img