KATEGORIA

KURIOZITETE

Janë më serioze se sa tradhtia/ Pesë problemet në çift që mund të shkatërrojnë marrëdhënien tuaj!

Të tradhtosh personin me të cilin supozohet të jesh i dashuruar është një gabim jetësor që zbulon probleme të tjera serioze në çift. Ka probleme...

Keni frikë të udhëtoni me avion? Disa mënyra se si të ‘kapërceni’ ankthin

Të udhëtosh me avion siç mund të jetë emocionuese mund të jetë edhe pak stresuese. Për të shmangur pasiguritë dhe frikën mundohuni të shkruani...

Edhe pak alkool në shtatzëni mjafton për të ndryshuar trurin e foshnjës

FaxWeb Fillimi Flash Edhe pak alkool në shtatzëni mjafton për të ndryshuar trurin e foshnjës 22:34 | 25/11/2022 Edhe pak alkool në shtatzëni mjafton për të ndryshuar trurin...

Të gjithë na kanë gënjyer për kripën e Himalajeve

E vërteta apo gabimi? Kripa Himalaje prej disa kohësh është në krye të listës së ushqimeve që kanë bërë një bum të vërtetë në botën...

Historia e familjes Pali dhe malësorit që i dhuroi lahutën Mretit Zog ditën e dasmës/ Ngjarjet e panjohura të ish-partizanit që përndiqej nga sigurimi!

Është një shtëpi e thjeshtë në kreshpat e një kodrine në fshatin Katund i Vjetër Mirditë, shumë pranë qytetit të Rubikut. Një strehëz me...

Universiteti i Oksfordit parashikon se kush do të fitojë Kupën e Botës 2022

Kupa e Botës është afër, me Universitetin e Oksfordit duke aplikuar modelin e tij matematikor për të përcaktuar skuadrën që do të largohet nga...

Hipoteza e re më në fund mund të shpjegojë se çfarë e vrau Bruce Lee, faji po kërkohet të konsumimi i tepër ti ujit!

Padyshim se artisti më i madh luftarak në ekran i të gjitha kohërave, Bruce Lee vdiq papritur më 20 korrik 1973, në moshën 32...

Turizmi në Elbasan

Elbasani është qytet në Shqipëri dhe njëkohësisht qendër e qarkut dhe rrethit me të njëjtin emër. Elbasani është qyteti i tretë më i madh...

Rreth 1 miliard të rinj janë në rrezik për humbjen e dëgjimit, çfarë tregon studimi i ri

Sipas një studimi të ri më shumë se 1 miliard njerëz rrezikojnë të humbasin dëgjimin. Kur bëhet fjalë për muzikën, filmat dhe emisionet, është...

SONDAZHI/ Koha më e dëshiruar, pak para orës 22:30! Cila ditë e javës është më e preferuara për s*ks?

Sigurisht, të gjithë kanë shije të ndryshme. Këto kanë ditët dhe orët e tyre. Aq më tepër kur flasim për çifte, ku dëshirat duhet...

Lajmet e fundit