- Advertisement -spot_img

TAG

15-vjecari

U godit me grushta nga dhjetëra persona, flet nëna e 15 vjeçarit të arrestuar: Djalin e kanë rrahur pas testit të maturës

  Sot janë publikuar disa pamje të një rrahje brutale që ka ndodhur në oborrin e shkollës “Dardania” në Prishtinë, gjatë ditës së djeshme. Aty...

LAJM I FUNDIT/ Vrasja e Endri Mustafës, gjykata merr vendimin për 15 vjeçarin

  Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e arrestit me burg ditën e sotme në seancën e mbajtur për 15 vjeçarin Ergys Malaj. Malaj u arrestua...

Zbulohen fotot e 15-vjeçarit që ndihmoi në vrasjen e Endri Mustafës

Endri Mustafa u gjet i pajetë ditën e djeshme në zonën e Livadheve, në lagjen Guerile në Shkodër. Ndërkohë, Ergys Malja është adoleshenti i...

“Kaq ishte puna ime”/ Vrasja e Endri Mustafës, zbardhet dëshmia e 15-vjeçarit

Endri Mustafa u gjet mëngjesin e djeshëm i ekzekutuar me një plumb në gojë dhe tre të tjerë në kokë dhe në trup, në...

Latest news

- Advertisement -spot_img