- Advertisement -spot_img

TAG

19 janar

Parashikimi i motit 19 janar/ Dita do të ketë vranësira dhe kthjellime të lehta

Sipas MeteoAlb, pjesa e parë e ditës do të dominohet nga kthjellimet në Ultësirën Perëndimore dhe nga vranësirat e lehta në shtrirjen lindore. Por në...

Horoskopi 19 janar 2021

Dashi Gjatë kësaj dite Venusi do ju shoqërojë me një sharm të pazakontë, me anë të të cilit do të bëni për vete shumë persona....

Horoskopi 19 janar, shenjat më me fat për sot

Dashi Jini shumë të kujdesshëm në fushën sentimentale, madje edhe për super të dashuruarit, për çiftet e vendosura mirë, nëse nuk jeni të kujdesshëm, mund...

Latest news

- Advertisement -spot_img