- Advertisement -spot_img

TAG

1999

Historia tmerruese e kosovarit qe i vranë nënën dhe 3 motrat në 1999-tën

Sot bëhen 22 vjet nga masakra në lagjen Qerim në Gjakovë ku mbetën të vrarë 21 persona, gra dhe fëmijë. Por i mbijetuari i...

Latest news

- Advertisement -spot_img