- Advertisement -spot_img

TAG

2 prill

Pandemia ndikoi tek autikët/ Përkeqësoi gjendjen për shkak të izolimit

2 prilli është caktuar si dita ndërkombëtare e autizmit, e ndonëse në vendin tonë ka kujdes shëndetësor me terapi për moshat e vogla nuk...

Përvjetori i Masakrës së 2 prillit/ Meta takon familjarët e 4 martirëve: Do ta përmbushim amanetin e tyre në 25 prillit

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka takuar familjarët e 4 martirëve të demokracisë dhe anëtarë të Shoqatës patriotike ‘’2 prilli’’. Meta thotë se u angazhua...

Latest news

- Advertisement -spot_img