- Advertisement -spot_img

TAG

20 vjecarja

E priste që të ndodhte? 20-vjeçarja greke kishte siguruar jetën për 1 milion euro

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Greqinë para pak javësh ku mbeti e vrarë 20-vjeçarja Caroline. Mediat greke kanë...

Bashkë me foshnjën në krahë 32-vjeçari përcjell në banesën e fundit gruan e tij

Familja, miqtë dhe njerëzit e afërm u mblodhën mesditën e sotme në Kishë për t’i qëndruar pranë familjarëve të Carolinës, 20-vjeçares që u vra...

Vrasja makabër e 20-vjeçares, publikohet fotoja e bebes që i përloti të gjithë

Greqia është tronditur nga vrasja ë një nëne 20 vjeçare e cila ishte lidhur në një karrige dhe ishte torturuar nga grabitësit për t’i...

Vrasja makabër e 20 vjeçares nga grabitësit në Greqi

  Greqia është tronditur nga vrasja ë një nëne 20 vjeçare e cila isdhte lidhur në një karrige dhe ishte torturuar nga grabitësit për t’i...

Po kthehej në shtëpi gjatë orëve të vona të natës, taksisti shqiptar tenton të përdhunojë 20-vjeçaren

  Një taksist, i cili dyshohet se është me origjinë shqiptare, ka tentuar të përdhunojë një vajze të re gjatë orëve të vona të natës...

Latest news

- Advertisement -spot_img