- Advertisement -spot_img

TAG

200 EURO

Elbasan/ 200 euro për person, Arrestohen dy shtetasit që transportonin emigrantë nga Lindja

Dy shtetas me iniciale L.Gj., 33-vjeçar me banues në Durrës, dhe G.G., 36-vjeçar banues në Fier. Të dy këta shtetas janë kapur në flagrancë nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img