- Advertisement -spot_img

TAG

200

Arrestohen 2 shqiptarë në Londër, iu gjendet sasi e madhe parash (EMRAT)

Dy shqiptarë të identifikuar si Altjon Gjoni, 38 vjeç dhe Bejar Cozminca, 30 vjeç, janë arrestuar në Britani, pasi akuzohen për për trafik droge...

Latest news

- Advertisement -spot_img