- Advertisement -spot_img

TAG

2011

Rihapen hetimet për 21 Janarin, familjarët e Aleks Nikës dalin kundër: Dëmton dhe pengon procesin gjyqësor në Strasburg

Prokuroria e Tiranës ka pranuar kërkesën e policisë për të rihapur hetimin për vrasjen e Aleks Nikës më 21 janar të vitit 2011. Por familjarët...

Latest news

- Advertisement -spot_img