- Advertisement -spot_img

TAG

21 vjecari

Ja kush është 21-vjeçari që drejtonte fugonin me 123 mijë paund

Bashkëpunimi i shkëlqyer mes strukturave të Policisë së Shtetit dhe autoriteteve doganore çoi në sekuestrimin e një shume të madhe parash të padeklaruara në...

Dalin detaje nga masakrimi me thikë i 21-vjeçarit shqiptar në Londër

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Londër, ku një 21-vjeçar shqiptar është vrarë me thikë në Honuslou. Mediat angleze kanë publikuar foton e viktimës dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img