- Advertisement -spot_img

TAG

21 vjetor

Flutura Açka e përlotur kujton të birin e ndjerë: Unë prapë do ta miros tryezën për festën tonë të vogël

Shkrimtarja dhe deputetja e zgjedhur e PD, Flutura Açka, ka përkujtuar ditën e sotme djalin e saj të ndjerë, i cili sot do të...

Latest news

- Advertisement -spot_img