- Advertisement -spot_img

TAG

22 janar

Parashikimi i motit 22 janar

Sipas MeteoAlb, territori shqiptar paraqitet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta, ku vranësirat herë pas here do të pësojnë zhvillim duke sjellë reshje. Reshjet e...

Njihuni me qytetin që deri më 22 janar nuk do të shohë diellin

Një qytet në Alaska i ka thënë “mirupfshim” diellit për dy muajt e ardhshëm, pasi dielli lindi dhe perëndoi në Utqiagvik, i njohur më...

Latest news

- Advertisement -spot_img