- Advertisement -spot_img

TAG

22-vjecar

Elbasan/ Digjet makina e 22-vjeçarit, dyshimet e para

Njoftimi: Elbasan/ Informacion paraprak Më datë 18.08.2021, rreth orës 17:55, në lagjen “Kala”, Elbasan ka rënë zjarr  në automjetin në pronësi të shtetasit E.S., 22 vjeç,...

Arrestohet hackeri 22-vjeçar/ Biden, Obama, Musk dhe Gates mes ‘vikitmave’ të tij

Një britanik është arrestuar sot në Spanje me kërkesë të drejtësisë amerikane, i cili gjen britanikun të dyshuar për përfshirje në thyerjen e 130...

Latest news

- Advertisement -spot_img