- Advertisement -spot_img

TAG

22-vjecare

Bie nga çatia,humb jetën tragjikisht 22-vjeçarja shqiptare

Një 22-vjeçare shqiptare në Greqi ka humbur jetën tragjikisht. E reja ka ndërruar sot jetë në spital, dhjetë ditë pasi ra nga tetë metra...

Arrestohet vajza që akuzoje për “prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”/ Emri

Një 22-vjeçare është arrestuar në Durrës pasi u shpall në kërkim për “prodhim dhe shitje narkotikësh” si dhe “Futja ose mbajtja e sendeve...

Latest news

- Advertisement -spot_img