- Advertisement -spot_img

TAG

22-vjeçari

Bën kërdinë i riu shqiptar: Vodhi 80 mijë euro dhe i bleu shtëpi dhe makinë babait

Një 22 vjeçar kosovar që jeton në Strasburg të Francës është arrestuar pasi kishte vjedhur 80 mijë euro nga kompania ku punonte. Sipas mediave franceze...

Përplas për vdekje këmbësorin, rrestohet 22-vjeçari

Është arrestuar ditën e sotme 22 vjeçari me inicialet E.K pasi ditën e djeshme në zonën e Kamzës, aksidentoi për vdekje këmbësorin me iniciale...

Mori kredi në emër të një personi tjetër/ Arrestohet 22-vjeçari në Shkodër

Një 22-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi me anë të mashtrimit ka marrë kredi në emër të një personi tjetër. Bëhet me dije...

Latest news

- Advertisement -spot_img