- Advertisement -spot_img

TAG

23 janar

Çfarë kanë rezervuar yjet për ju/ Horoskopi i 23 janarit

Dashi – Kjo e shtunë do i gjejë të lindurit e kësaj shenje, nën dominimin e nervozizmit, i cili do të jetë i shtrirë...

Parashikimi i motit 23 janar

Sipas MeteoAlb, vendi ynë mbetet në mbizotërimin e kthjellimeve të pakta dhe vranësirave të shpeshta të cilat do të sjellin reshje shiu në ultësirën...

Latest news

- Advertisement -spot_img