- Advertisement -spot_img

TAG

23 prill

Pse 23 Prilli është shpallur si Dita Botërore e Librit

Data 23 prill është shpallur si Dita Botërore e Librit më 15 nëntor të 1995 me një rezolutë të UNESCO-s, pasi u morën në...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 23 prill 2021!

  Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. DASHI Bëni...

Latest news

- Advertisement -spot_img