- Advertisement -spot_img

TAG

23 vjecar

Ishte larguar nga banesa para 4 ditësh, 23-vjeçari gjendet i mbytur në lumin Shkumbin

Një 23-vjeçar është gjetur i mbytur pa shenja dhune në lumin Shkumbin. I riu i identifikuar me inicialet A.K., ishte larguar nga banesa para 4...

Kultivoi bimë narkotike, arrestohet 23-vjeçari, shpallen në kërkim vëllezërit e tij (Emri)

Policia e Kukësit ka vënë në pranga një 23 vjecar ditën e sotme pasi akuzohet për kultivim narkotikësh. Në kërkim janë shpallur dhe dy vëllezërit...

Tragjike/ Gjendet i vetëvarur në pemë një 23-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka tronditur një familje në Fushë-Krujë në orët e para të mëngjesit të sotëm. Djali i tyre 23 vjeç i ka...

Arrestohet në flagrancë 23-vjeçari/I kishte premtuar kalimin drejt vendeve të BE-së 4 emigrantëve

Një 23-vjeçar i cili u kap duke transportuar emigrantë të paligjshëm përfundoi në prangat e Policisë. Mësohet se në flagrancë u arrestua shtetasi R....

Latest news

- Advertisement -spot_img