- Advertisement -spot_img

TAG

24-vjecari

EMRI/ Bie nga lartësia dhe humb jetën 24 vjeçari shqiptar

Një 24 vjeçar shqiptar ka humbur jetën këtë të shtunë në Maqedoninë e Veriut ku ka rënë nga një lartësi. Burime bëjnë me dije se...

Plagosi me armë zjarri 24-vjeçarin, arrestohet i mituri

  Policia e Korçës ka arrestuar ditën e sotme 16-vjeçarin me inicialet Th. Th., i cili plagosi me armë zjarri një 24-vjeçar. Ngjarja ndodhi ditën e...

Ishte në prag divorci, burri shkon në kopshtin ku ishte edukatore ish-gruaja dhe ther me thikë 16 fëmiijë

  Dy fëmijë janë vrarë e 16 tjerë janë lënduar, në një sulm me thikë në një kopsht të fëmijëve në qytetin kinez Beili, kanë...

Finalizohet operacioni policor i koduar “On the way”.

  Arrestohet në flagrancë 24-vjeçari nga Shkodra i cili tentoi t’i jepte ndihmë 4 shtetasve të huaj, për kalim të paligjshëm të kufirit. Sipas asaj që...

Latest news

- Advertisement -spot_img